Ogłoszenia Duszpasterskie


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   15.01.2017 r.

Kolekta przeznaczona jest na  na cele remontowo – inwestycyjne naszej parafii.  Za złożone ofiary składamy  serdeczne Bóg zapłać.

Niedziela 15 stycznia

O godz. 11.00 Msza św. z udziałem rocznych dzieci, a o godz.13.30 Msza św. z liturgią Sakramentu Chrztu Świętego. O godz.17.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne. Rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie trwał do 25 stycznia. Wczoraj zakończyliśmy odwiedziny kolędowe. Dziękujemy za miłe spotkania i wszelkie uwagi oraz propozycje dotyczące życia naszej parafialnej wspólnoty. Bóg zapłać za ofiary kolędowe, które przeznaczamy pokrycie kosztów ocieplenia sklepienia naszego kościoła i budowę nowego podestu nad sklepieniem. Wszystkim wyjeżdżającym na ferie zimowe życzymy udanego odpoczynku. Przez najbliższe dwa tygodnie nie będzie Mszy św. o godz. 6.30, a kancelaria czynna będzie od godz. 9.00.

Poniedziałek 16 stycznia

Wtorek wspomnienie św.  Antoniego, opata 17 stycznia

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu  Śl. zaprasza do udziału w projekcie „Środowiskowy interfejs pomocowy”. Program skierowany jest do niesamodzielnych osób dorosłych, osób niepełnosprawnych. Szczegóły w gablotce.

Środa 18 stycznia

Czwartek wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa 19 stycznia

Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.

 Piątek wspomnienie św. Fabiana, pap. i Męcz. 20 stycznia

Sobota wspomnienie św. Agnieszki, dz. i męcz.21 stycznia

Niedziela 3 zwykła 22 stycznia

W przyszłą niedzielę doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy żłóbku w Panewnikach o godz. 14.00 W niedzielę, 22 stycznia o godz. 16.00 w kościele koncert dedykowany szczególnie Babciom i Dziadkom. Wystąpi Chór im. J. Słowackiego, schola parafialna oraz dzieci przedszkolne i szkolne. Polecamy „Gościa Niedzielnego” (w nim min. o tym, jak palić w piecu, żeby smog był mniejszy) oraz „Małego Gościa”. W minionym tygodniu odeszli  do wieczności śp.: Janina Otawa, Irena Brachmańska, Rafał Warsz, Kazimierz Gawryś. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim Parafianom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.

Ogloszenia 15.01.-22.01.2017.pdf