Ogłoszenia Duszpasterskie


OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26.06.2016 R.


Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 CZERWCA
Organizacje pozarządowe miasta Radlin zapraszają dzisiaj na festyn wszystkich mieszkańców naszego miasta. Początek o godz. 16.00 na Placu Olimpijczyków. Na uczestników czekają liczne atrakcje, poczęstunek, nagrody i konkursy. Nieszpory niedzielne o godz. 17.30 – zapraszamy.

PONIEDZIAŁEK WSPOMNIENIE ŚW. CYRYLA ALEKSANDRYJSKIEGO, BPA I DK 27 CZERWCA

WTOREK WSPOMNIENIE ŚW. IRENEUSZA, BPA I MĘCZ. 28 CZERWCA

ŚRODA UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA 29 CZERWCA

Msze św. w tym dniu o godz.: 7.00; 8.00; 9.00 i 18.00. Kolekta w Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła przeznaczona będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej – Świętopietrze. W tym dniu przypada rocznica konsekracji ks. abpa seniora Damiana Zimonia. Polecamy ks. abpa modlitwie Parafian. Wyrusza piesza pielgrzymka do Częstochowy, pielgrzymów zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach.

CZWARTEK WSPOMNIENIE PIERWSZYCH MĘCZENNIKÓW KOŚCIOŁA RZYMSKIEGO 30 CZERWCA W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek, i I sobota miesiąca. O godz.8.00 Msza św. w intencji nowych powołań do służby Bożej w Kościele. Zachęcamy wiernych do skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. O godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

PIĄTEK WSPOMNIENIE ŚW. OTTONA, BPA 1 LIPCA
Od piątku 1 lipca wakacyjny nabożeństw. : w tygodniu Msze św. o godz. 8.00 i 18.00 i dodatkowo w I piątek miesiąca o godz. 6.30. W wakacyjne niedziele Msze św. o godz. 6.30; 8.00; 9.30 i 11.00, a w pierwszą i trzecią niedzielę Msza św. chrzcielna o 12.15. Dziś o godz. 8.00 Msza św. w intencji Czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa.

SOBOTA 2 LIPCA Na wałach jasnogórskich o godz.9.30 Droga Krzyżowa, a o godz.11.00 przed cudownym obrazem Msza św. w intencji naszej Parafii. Wszystkich, którzy pragną uczestniczyć razem z naszymi pielgrzymami zapraszamy do udziału. Wyjazd autokarem do Częstochowy o godz. 6.30 z parkingu przy kościele – koszt 30 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej. O godz. 8.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Maryi oraz w intencji matek parafii. O godz. 17.00 w Domu Katechetycznym nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 3 LIPCA Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na WŚSD. Intencje mszalne na wakacje odprawiane poza parafią przez naszych księży można zamawiać w kancelarii bądź bezpośrednio u księży. Kancelaria parafialna na czas wakacji zmienia godziny urzędowania: poniedziałek i środa – od godz. 9.00 do 11.00, we wtorek i czwartek od 15.00 do 18.00, w piątek nieczynne. Polecamy Gościa Niedzielnego i Małego Gościa dla dzieci i młodzieży. W minionym tygodniu odszedł do wieczności: Jerzy Skrzypiec. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wniebowziętej. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i urlopy życzymy dobrego wypoczynku.