Ogłoszenia DuszpasterskieIII Niedziela Zwykła
Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby parafii.
Bóg zapłać” za złożone ofiary.

 
3 Niedziela  Zwykła, 25 stycznia
W Panewnikach od godz.14.00 doroczna adoracja Apostolstwa Chorych przy stajence, a w Domu Katechetycznym nauka przedmałżeńska dla narzeczonych.
W ostatnią sobotę miesiąca odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka Niesłyszących do Panewnik. Początek w Bazylice o godz.12.00

 
Poniedziałek - Wspomnienie św. Bpów Tymoteusza i Tytusa, 26 stycznia
Zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.00 w intencji ks. Prałata Alfreda Wloki z okazji urodzin. W kancelarii parafialnej od 2 lutego można składać dobrowolne ofiary za ławki.

 
Wtorek, 27 stycznia
Spotkanie opłatkowe dla członków Wspólnoty Apostolstwa Dobrej Śmierci i Czcicieli Bożego Miłosierdzia odbędzie się o godz. 16.00 w domu katechetycznym.
O godz.19.00 w kościele spotkanie modlitewne dla młodzieży.

 
Środa - Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu prezb. i dK, 28 stycznia

 
Czwartek, 29 stycznia
Adoracja Najświętszego Sakramentu o godz.17.00. Zapraszamy do modlitwy.

Piątek, 30 stycznia
O godz. 7.30 Jutrznia w kościele – poranna modlitwa Kościoła.

 
Sobota - Wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera, 31 stycznia
O godz. 17.00 w Domu Katechetycznym nauka przed chrztem dla rodziców i rodziców chrzestnych.

 
4 Niedziela Zwykła, 1 lutego
Msza św. z udziałem dzieci o godz.11.00. a o godz.13.30 Msza święta z udzielaniem sakramentu chrztu świętego. Trwają obchody 90 rocznicy ustanowienia diecezji katowickiej. Chorych, niepełnosprawnych, ich rodziny, a także chętnych diecezjan zapraszamy do udziału w archidiecezjalnej pielgrzymce do Lourdes w dniach 10-16 maja br. Przejazd zaplanowano specjalnym pociągiem.(www.pielgrzymki.katowice.pl).
W katowickim Spodku 17 lutego o godz. 18.30 odbędzie się premiera musicalu „ Jonasz” – szczegóły w gablotkach. Trwają przygotowania do światowych Dni Młodzieży – rodziny, które pragną przyjąć do swoich domów uczestników spotkania prosimy o zgłoszenie się do kancelarii. Są jeszcze wolne intencje na miesiąc luty. Polecamy „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa”. 
W minionym tygodniu do Pana odeszli śp. Teresa Kucharska, Danuta Kolarska, Herbert Stania. „Wieczny odpoczynek racz im dać Panie”…

 
Życzymy miłego świętowania Dnia Pańskiego, a w nowym tygodniu
Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wniebowziętej.